ZAREZERWUJ TERAZ

POBYT Z ATRAKCJAMI W KRYNICY-ZDRÓJ

Kameralny pensjonat Salamandra oferuje 26 miejsc (10 pokoi) noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzy osobowych z łazienkami oraz apartamentach, o różnej wielkości z możliwością 2 dostawek. Ponadto do dyspozycji jest multimedialna sala konferencyjno-bankietowa na 24 osoby, kącik kawowy i salon wypoczynkowy z telewizją satelitarną, kinem domowym, przechowalnia sprzętu narciarskiego, sanek, rowerów. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany, bezpłatny parking. W ogrodzie znajduje się stół biesiadny, grill oraz palenisko. Każdy pokój wyposażony jest w płaski telewizor, czajnik, filiżanki, komplet ręczników, niektóre pokoje posiadają balkony.

To już ostatni krok do złożenia rezerwacji na super weekend w górach

za jedyne

589zł - 499zł pobyt

Dwie osoby, dwa noclegi, wejściówki na wieżę w cenie pobytu, śniadania w formie bufetu i drewno lub węgiel drzewny na ognisko lub grilla również.


INFORMACJE
601-518-205REZERWACJA POBYTU W RAMACH OFERTY WEEKEND Z WIEŻĄ

Po wysłaniu formularza pracownik pensjonatu wprowadzi Państwa dane do systemu rezerwacji i wyśle automatycznie potwierdzenie złożenia rezerwacji wraz ze wszystkimi informacjami. Pobyt w tej ofercie to minimum dwie doby. Nie przyjmujemy rezerwacji na jedną noc. Prosze wypełnić wszystkie pola.

Wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach złożenia rezerwacji zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych jest Willa Salamandra Sebastian Madej ul. Ludowa 26, 33-380 Krynica-Zdrój . Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności i rozporządzeniem RODO.